🌸 Décopatch Papier Mix & Patch Het zoete uur – dun en sterk découpagepapier
Deze verpakking bevat 4 verschillende op elkaar afgestemde Décopatch vellen van elk 30x40cm. waarvan 3 vellen met hotfoil (glimmende) accenten.
Het Décopatch papier Mix & Patch Het zoete uur is een vrolijke en zachte papiermix met motieven geïnspireerd op zoete kleuren en gezellige momenten. Denk aan pastelkleuren en speelse patronen die perfect passen bij creatieve projecten met een warme en lieve uitstraling.
Het papier is extra dun maar zeer sterk, waardoor het zich makkelijk laat verwerken op zowel platte als ronde objecten. Het scheurt niet snel en vormt zich mooi om ondergronden zoals hout, karton, papier-maché, kunststof en metaal. Ideaal voor het decoreren van dozen, schaaltjes, figuren en andere knutselobjecten.
Dankzij de Mix & Patch samenstelling combineer je meerdere ontwerpen binnen één project voor een speels en afwisselend resultaat.
✨ Belangrijkste kenmerken
- 🖌️ MULTI-MATERIALEN: Décopatch-papier past perfect bij de vorm van alle objecten (plat of onregelmatig) en kan op alle materialen worden aangebracht (papier-maché, hout, plastic, ijzer, glas, polystyreen, metaal, terracotta, keramiek, kurk …).
- ✂️ EENVOUDIGE TECHNIEK: De Décopatch-techniek is geschikt voor zowel kinderen vanaf 5 jaar als volwassenen. Stap 1: Scheur of knip enkele stukjes Décopatch papier van ongeveer 2x2 cm. Stap 2: Breng de PaperPatch laklijm (apart verkrijgbaar) aan op het te decoreren oppervlak. Stap 3: Leg een vel papier op het verlijmde oppervlak en breng er een tweede laag lijmvernis over aan. Stap 4: Herhaal de handeling door de stukjes papier te overlappen totdat het object geheel of gedeeltelijk bedekt is.
- 🧵 ECOLOGISCH: Met de Décopatch-techniek kunt u uw creaties personaliseren en uw ouderwetse, beschadigde of vervaagde voorwerpen weer tot leven brengen. Geen afval meer: we gooien niet meer weg, we renoveren (met plezier)!
- 🎨 GEMAAKT IN FRANKRIJK: Décopatch is een Frans merk dat behoort tot de groep Clairefontaine Rhodia. Gelegen in de buitenwijken van Lyon, is een team van enthousiastelingen constant op zoek naar nieuwe ideeën om in te spelen op trends op het gebied van maatwerk, decoratie en creatieve vrijetijdsbesteding.
🛒 Inhoud verpakking:
- 4 verschillende vellen Décopatch papier
- Verpakt in een beschermende envelop
- afmeting per vel: 30x40 cm
Perfect voor:
✔️ Decoreren van papier-maché figuren
✔️ Versieren van dozen, schalen en woondecoratie en ook voor Paasdecoratie
✔️ Creatieve knutselprojecten met kinderen
✔️ DIY-projecten met een verhaal of symboliek
✔️ Scrapbooking en mixes media projecten
📦 Productspecificaties
-
Merk: Décopatch
-
Serie: Mix & Patch
-
Thema: Het zoete uur
-
Aantal vellen: 4
-
Afmetingen per vel: ca. 30 × 40 cm
-
Materiaal: Dun decoratief papier (ongeveer 20 g/m²)
-
Geschikt voor: Geschikt voor diverse ondergronden zoals hout, papier-maché, glas, plastic
-
Toepassing: In combinatie met Paperpatch lijm (apart verkrijgbaar)
-
Gebruik: Knippen of scheuren – aanbrengen met lijm & penseel
-
Bijzonderheden: Hoge kleurintensiteit, eenvoudig te verwerken, scheurt niet bij lijmen